Zdjęcia ze zwierzętami

Przyjaciele! Chciałabym zaproponować wam nową rubrykę Zdjęcia ze zwierzętami. W związku z tym mam zaszczyt przedstawić czytelnikom MGP swojego puszystego przyjaciela kota Ostina i powiedzieć kilka słów o nim, ponieważ, moim zdaniem, jest tego wart.

Ostin

MGP 1.Nastia Dołgowa z Ostinem

Mój kotek, jak widać ze zdjęcia, jest różnej maści: trochę biały, trochę czarny i odrobinę szary. Jest bardzo inteligentny, miły, zabawny i swawolny. Ostin uwielbia uganiać się za motylkami, polować na muchy i kapcie mamusi. Również lubi pobawić się ze mną (właściwie to nie wiem, komu to sprawia więcej przyjemności, Ostinowi czy mnie), a szczególnie z tatą.
Teraz opowiem, czego nie lubi. Ostinek ma lęk wysokości. Jednego razu mój brat Boria wziął kotka z sobą na balkon. Kiedy Ostin zobaczył na dole ulicę z poruszającymi się samochodami i ludźmi, to tak się przestraszył i uczepił pazurami za sweter Bori, że ledwo go oderwaliśmy. Sweter wymagał cerowania, brat również został nieźle poszarpany. Więcej Boria takich żartów z kota nie robił.
Przypuszczam, że kiedyś, kiedy Ostin był malutkim kociątkiem, on spadł z czyjegoś balkonu i w taki oto sposób opuścił swoich pierwszych gospodarzy. My (ja i mój brat) znaleźliśmy go w krzakach pod balkonami jednego z domów mieszkalnych.
Nie mieliśmy dwuch zdań! Zabraliśmy go do siebie. Co prawda trochę obawialiśmy się, jak na to zareagują rodzice. Ale był taki malutki, milutki i bezbronny, że mama odrazu się zgodziła.
Od kilku lat Ostin jest pełnoprawnym członkiem naszej rodziny. Życzę wszystkim mieć takiego wspaniałego przyjaciela!

Nastia Dołgowa

MGP 2.Boria Dołgow z żółwiemBoria Dołgow z żółwiem

MGP 4.Melissa Gimbut ze swoim czworołapym przyjacielem

Melissa Gimbut ze swoim czworołapym przyjacielem

 

MGP 3.Artiom Gordiejew i jego wychowankowieArtiom Gordiejew i jego wychowankowie

Więcej od tego autora

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Powiązane

Podcast "Z Polską na Ty"spot_img

Ostatnie wpisy

Rok 2022 – rok polskiego romantyzmu

Romantyzm to szeroki nurt w kulturze, który dał nazwę epoce w historii sztuki i historii literatury trwającej od lat 90. XVIII wieku do lat...

BABCIU, DZIADKU, coś wam dam

BABCIU, DZIADKU, coś wam damJedno serce które mam.A w tym sercu same róże,ŻYJCIE NAM STO LAT, a nawet dłużej!21 i 22 stycznia w Polsce...

Bez względu na porę roku

"Bez względu na porę roku, dnia i stan pogody – stawię się w oznaczonym miejscu i godzinie i udam się w góry celem niesienia pomocy...

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się na newsletter Gazety Petersburskiej