BALTIC RALLY 2021 – już wkrótce w Wyborgu!

W dniach 23-25 ​​lipca 2021 r. na Rynku Starego Miasta w Wyborgu odbędzie się Pierwszy Międzynarodowy Festiwal Motocyklowy w obwodzie Leningradzkim – BALTIC RALLY. Organizatorzy spodziewają się licznego przybycia uczestników z Rosji i z zagranicy, w tym gości z Polski.

To nie pierwszy raz, kiedy polscy motocykliści przyjeżdżają do miasta nad Newą, na naszym portalu można przeczytać wywiady z 2018 i z 2019 roku z niektórymi z nich.

Zespół BALTIC RALLY był głównym organizatorem St. Petersburg Harley® Days 2011 – 2018. W 2018 roku w Festiwalu wzięło udział 90 000 gości z 35 krajów.

W tym roku podjęto decyzję o przeprowadzeniu festiwalu w Wyborgu. Jest to miasto znane w Rosji i za granicą, znajduje się niedaleko krajów skandynawskich i bałtyckich, ma bogate dziedzictwo kulturowe i historyczne oraz łatwą dostępność komunikacyjną. Ważnym zadaniem BALTIC RALLY jest nie tylko rozwój branży turystycznej, ale także zmiana wizerunku miasta Wyborg w oczach rosyjskiej i zagranicznej publiczności.

Na motocyklistów i mieszkańców miasta czekają ponad 40 aktywności i lokalizacji.

Szczegóły na stronie: www.balticrally.ru, www.piterauto.com

Anna Svetlova
Kulturoznawczyni, lektorka, tłumaczka. Urodziła się i wychowała się w Petersburgu. Absolwentka studiów komparatystycznych w Krakowie, doktorantka na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Więcej od tego autora

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Powiązane

Podcast "Z Polską na Ty"spot_img

Ostatnie wpisy

Rok 2022 – rok polskiego romantyzmu

Romantyzm to szeroki nurt w kulturze, który dał nazwę epoce w historii sztuki i historii literatury trwającej od lat 90. XVIII wieku do lat...

BABCIU, DZIADKU, coś wam dam

BABCIU, DZIADKU, coś wam damJedno serce które mam.A w tym sercu same róże,ŻYJCIE NAM STO LAT, a nawet dłużej!21 i 22 stycznia w Polsce...

Bez względu na porę roku

"Bez względu na porę roku, dnia i stan pogody – stawię się w oznaczonym miejscu i godzinie i udam się w góry celem niesienia pomocy...

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się na newsletter Gazety Petersburskiej