Zimowe Igrzyska Polonijne Podkarpackie 2016

Miło nam jest poinformować, że w dniach od 27 lutego do 6 marca 2016 roku odbędą się XII Światowe Zimowe Igrzyska Polonijne Podkarpackie 2016.
Igrzyska odbędą się w jednym z najpiękniejszych regionów Polski jakim są Bieszczady! Główna i jedyna baza hotelowa będzie usytuowana w nowoczesnym ośrodku w Arłamowie, w sercu Bieszczad. Zawody odbędą się w 3 miejscowościach w województwie podkarpackim – dokładniejszy harmonogram przedstawiamy poniżej.
Zachęcamy naszych rodaków z całego świata do uczestniczenia w tej wspaniałej imprezie sportowej integrującej Polonię i Polaków mieszkających poza granicami Polski. Prosimy o rozpowszechnianie tej informacji w Waszych środowiskach tak byśmy jak najliczniej spotkali się w pięknej zimowej Bieszczadzkiej scenerii.
Prosimy o śledzenie informacji na portalu http://www.wspolnota-polska.org.pl/ . Szczegóły imprezy będziemy podawali w kolejnych ogłoszeniach.

Do dnia 31 grudnia 2015 r. uruchomimy rejestrację na nowo powstałym portalu dedykowanym tylko Igrzyskom.
Wtedy podamy bliższe szczegóły dotyczące rekrutacji, dyscyplin, zakwaterowania programu itd.
Już teraz jednak zapraszamy do rezerwowania sobie zimowego urlopu tak aby wziąć udział w tej największej sportowej imprezie dla Polonii i Polaków z całego świata.
Zapraszamy!
Zobacz Ramowy Program XII SZIP Podkarpackie 2016 

Więcej od tego autora

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Powiązane

Podcast "Z Polską na Ty"spot_img

Ostatnie wpisy

Polska Macierz Szkolna w Petersburgu zainaugurowała nowy rok edukacyjny 2021/2022 w dniu 27 września

Polska Macierz Szkolna w Petersburgu zainaugurowała nowy rok edukacyjny 2021/2022 w dniu 27 września.Podczas wakacji podopieczni wydorośleli i przystąpili do zajęć z nowymi siłami.W...

Konkurs #KTOTYJESTEŚ

3. edycja kampanii #KTOTYJESTEŚ - konkurs dla dziennikarzy polonijnychFundacja „Pomoc Polakom na Wschodzie” ogłasza konkurs dla dziennikarzy polonijnych, realizowany w ramach 3. edycji kampanii...

Odcinek 2 – Mity o Polsce cz.2

https://anchor.fm/gazeta-petersburska/embedDruga część rozmowy o popularnych mitach o Polsce. Dowiecie się skąd w języku polskim jest tak dużo "psze" (co dla Polaków nie jest niczym...

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się na newsletter Gazety Petersburskiej