Zimowe Igrzyska Polonijne Podkarpackie 2016

Miło nam jest poinformować, że w dniach od 27 lutego do 6 marca 2016 roku odbędą się XII Światowe Zimowe Igrzyska Polonijne Podkarpackie 2016.
Igrzyska odbędą się w jednym z najpiękniejszych regionów Polski jakim są Bieszczady! Główna i jedyna baza hotelowa będzie usytuowana w nowoczesnym ośrodku w Arłamowie, w sercu Bieszczad. Zawody odbędą się w 3 miejscowościach w województwie podkarpackim – dokładniejszy harmonogram przedstawiamy poniżej.
Zachęcamy naszych rodaków z całego świata do uczestniczenia w tej wspaniałej imprezie sportowej integrującej Polonię i Polaków mieszkających poza granicami Polski. Prosimy o rozpowszechnianie tej informacji w Waszych środowiskach tak byśmy jak najliczniej spotkali się w pięknej zimowej Bieszczadzkiej scenerii.
Prosimy o śledzenie informacji na portalu http://www.wspolnota-polska.org.pl/ . Szczegóły imprezy będziemy podawali w kolejnych ogłoszeniach.

Do dnia 31 grudnia 2015 r. uruchomimy rejestrację na nowo powstałym portalu dedykowanym tylko Igrzyskom.
Wtedy podamy bliższe szczegóły dotyczące rekrutacji, dyscyplin, zakwaterowania programu itd.
Już teraz jednak zapraszamy do rezerwowania sobie zimowego urlopu tak aby wziąć udział w tej największej sportowej imprezie dla Polonii i Polaków z całego świata.
Zapraszamy!
Zobacz Ramowy Program XII SZIP Podkarpackie 2016 

Więcej od tego autora

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Powiązane

Podcast "Z Polską na Ty"spot_img

Ostatnie wpisy

Rok 2022 – rok polskiego romantyzmu

Romantyzm to szeroki nurt w kulturze, który dał nazwę epoce w historii sztuki i historii literatury trwającej od lat 90. XVIII wieku do lat...

BABCIU, DZIADKU, coś wam dam

BABCIU, DZIADKU, coś wam damJedno serce które mam.A w tym sercu same róże,ŻYJCIE NAM STO LAT, a nawet dłużej!21 i 22 stycznia w Polsce...

Bez względu na porę roku

"Bez względu na porę roku, dnia i stan pogody – stawię się w oznaczonym miejscu i godzinie i udam się w góry celem niesienia pomocy...

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się na newsletter Gazety Petersburskiej