WYBORY PREZYDENTA RP 2020

➡️ Informujemy, że termin na zgłoszenie się do spisu wyborców prowadzonego przez konsula w związku z wyborami Prezydenta RP upływa w dniu 25 czerwca 2020 r. o godz. 24:00.

➡️ Głosowanie w trybie głosowania osobistego i korespondencyjnego w obwodzie głosowania nr 113 w Sankt Petersburgu z siedzibą w Konsulacie Generalnym RP w Sankt Petersburgu przy ul. 5-ya Sovetskaya 12 odbędzie się w najbliższą niedzielę, 28 czerwca 2020 r. w godzinach 7:00 – 21:00.

➡️ Przypominamy, że na terytorium Federacji Rosyjskiej głosowanie w wyborach jest możliwe wyłącznie na podstawie ważnego polskiego paszportu.

➡️ Z uwagi na sytuację epidemiczną związaną z pandemią COVID-19, mając na względzie bezpieczeństwo zarówno głosujących jak i członków komisji, podczas głosowania będziemy prosili o zastosowanie środków ochrony osobistej oraz zachowywanie bezpiecznych odległości.

Konsulat Generalny RP w Sankt Petersburgu

Anna Svetlova
Kulturoznawczyni, lektorka, tłumaczka. Urodziła się i wychowała się w Petersburgu. Absolwentka studiów komparatystycznych w Krakowie, doktorantka na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Więcej od tego autora

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Powiązane

Podcast "Z Polską na Ty"spot_img

Ostatnie wpisy

Żal, że niedzielne spotkanie nie trwało dłużej

Kolejne inauguracyjne spotkanie dzieci Macierzy w dniu 17 października poświęcono Adamowi Mickiewiczowi i jego  utworom.Tym razem na zajęcia w ramach programu Polskiej Macierzy Szkolnej...

Maria Matylda Krzesińska – jedna z największych sław baletu petersburskiego II połowy XIX i początków XX wieku

Maria Matylda Krzesińska była jedną z największych sław baletu petersburskiego 2. połowy XIX i początków XX w. Rozwój niezwykłego talentu zawdzięczała ojcu, który uczył...

Odcinek 3 – Jan Paweł II – człowiek

https://anchor.fm/gazeta-petersburska/embed43 lata temu, 16 października 1978 roku miało miejsce wydarzenie bez precedensu w historii - Polak, kardynał Karol Józef Wojtyła został wybrany papieżem i...

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się na newsletter Gazety Petersburskiej