WYBORY PREZYDENTA RP 2020

➡️ Informujemy, że termin na zgłoszenie się do spisu wyborców prowadzonego przez konsula w związku z wyborami Prezydenta RP upływa w dniu 25 czerwca 2020 r. o godz. 24:00.

➡️ Głosowanie w trybie głosowania osobistego i korespondencyjnego w obwodzie głosowania nr 113 w Sankt Petersburgu z siedzibą w Konsulacie Generalnym RP w Sankt Petersburgu przy ul. 5-ya Sovetskaya 12 odbędzie się w najbliższą niedzielę, 28 czerwca 2020 r. w godzinach 7:00 – 21:00.

➡️ Przypominamy, że na terytorium Federacji Rosyjskiej głosowanie w wyborach jest możliwe wyłącznie na podstawie ważnego polskiego paszportu.

➡️ Z uwagi na sytuację epidemiczną związaną z pandemią COVID-19, mając na względzie bezpieczeństwo zarówno głosujących jak i członków komisji, podczas głosowania będziemy prosili o zastosowanie środków ochrony osobistej oraz zachowywanie bezpiecznych odległości.

Konsulat Generalny RP w Sankt Petersburgu

Anna Svetlova
Kulturoznawczyni, lektorka, tłumaczka. Urodziła się i wychowała się w Petersburgu. Absolwentka studiów komparatystycznych w Krakowie, doktorantka na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Więcej od tego autora

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Powiązane

Podcast "Z Polską na Ty"spot_img

Ostatnie wpisy

Rok 2022 – rok polskiego romantyzmu

Romantyzm to szeroki nurt w kulturze, który dał nazwę epoce w historii sztuki i historii literatury trwającej od lat 90. XVIII wieku do lat...

BABCIU, DZIADKU, coś wam dam

BABCIU, DZIADKU, coś wam damJedno serce które mam.A w tym sercu same róże,ŻYJCIE NAM STO LAT, a nawet dłużej!21 i 22 stycznia w Polsce...

Bez względu na porę roku

"Bez względu na porę roku, dnia i stan pogody – stawię się w oznaczonym miejscu i godzinie i udam się w góry celem niesienia pomocy...

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się na newsletter Gazety Petersburskiej