Ostatni dzień konkursu “Polska w obrazie”

Ostatni dzień konkursu “Polska w obrazie” – Kampania społeczna #KtoTyJesteś zachęca do udziału!

Szanowni Państwo,

Będziemy wdzięczni za udostępnienie informacji na Państwa stronie www i social mediach o naszym konkursie “Polska w obrazie”, który odbywa się na facebook’u kampanii społecznej #KtoTyJesteś.
Dziś jest ostatni dzień na wzięcie udziału w konkursie i zdobycie jednej z nagród!

Zasady konkursu:

Zadaniem Uczestników Konkursu jest dodanie w komentarzu pod postem konkursowym zdjęcia prezentującego samodzielnie przygotowaną pracę plastyczną prezentującą Polskę.
Każdy Uczestnik Konkursu może zgłosić dowolną liczbę zgłoszeń konkursowych.
Warunkiem zakwalifikowania się do konkursu jest umieszczenie zgłoszenia stanowiącego odpowiedź na zadanie konkursowe pod postem konkursowym dostępnym na profilu Organizatora pod adresem https://www.facebook.com/KtoTyJestesKampaniaSpoleczna

Nagrody

W konkursie “Polska w obrazie” wygrywają 3 osoby, których zgłoszenie zostanie uznane za najciekawsze przez Komisję składającą się z trzech osób wskazanych przez Organizatora.
Zwycięzca otrzymuje nagrodę w postaci karty podarunkowej o wartości 154 złotych do serwisu audioteka uprawniającej do pobrania 5 audiobooków.

Regulamin konkursy jest dostępny tutaj: https://www.facebook.com/notes/ktotyjeste%C5%9B-kampania-spo%C5%82eczna/regulamin-konkursu-polska-w-obrazie/2530097687244791/

Pozdrawiamy,

Biuro Kampanii społecznej #KTOTYJESTŚ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *