Międzynarodowy konkurs fotograficzny dla dzieci: Polska w obiektywie polonijnego dziecka

Forum Polskich Szkół w Holandii zaprasza polonijne dzieci i młodzież z całego świata do udziału w piątym wakacyjnym konkursie fotograficznym: „Polska w obiektywie polonijnego dziecka”. Każde polonijne dziecko w wieku 4-18 lat mieszkające poza Polską może wysłać nam maksymalnie trzy zdjęcia wykonane samodzielnie w czasie wakacyjnego pobytu w Polsce. Konkurs jest międzynarodowy.

Jaka jest Polska w Waszych oczach? Co Wam się wydaje najbardziej interesujące, wyjątkowe, piękne, warte pokazania całemu światu?

Organizatorzy czekają na zdjęcia do 10 września 2018 przesłane za pomocą formularza dostępnego na stronie www.fpsn.nl  lub mailowo na adres:  konkursfotograficznyfpsn@gmail.com

Jurorzy wybiorą 10 najciekawszych zdjęć, autorów, których nagrodzimy.  Po raz kolejny zostanie przyznana także nagroda internautów.

Wystawa prac konkursowych będzie miała miejsce w Holandii. Wszystkie zdjęcia konkursowe zostaną opublikowane na naszych stronach, a wybrane zdjęcia na stronach partnerów konkursu. TOP 10 zdjęć zostanie opublikowane w postaci kalendarza oraz widokówek.

Uroczysta gala konkursowa będzie miała miejsce w Holandii, 21 pażdzienika w czasie Polonijnego Dnia Dwujęzyczności w Schiedamie koło Rotterdamu.

Forum Polskich Szkół w Holandii jest stowarzyszeniem non-profit działającym w Holandii. Jest organizacją dachową zrzeszającą szkoły społeczne z terenu Holandii.

Szczegóły konkursu w regulaminie na stronie organizatora: www.fpsn.nl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *